Náramek s Granátem

Granát byl po dlouhá léta užíván jako amulet, který varuje před nebezpečím. Je velmi silný kámen, který přivádí velké množství energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu (zejména v červeném zbarvení). Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc.

399 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: LU BRACELET

Ručně vyráběné náramky, které mají své poslání.

VLASTNOSTI GRANÁTU:

Granát byl po dlouhá léta užíván jako amulet, který varuje před nebezpečím. Je velmi silný kámen, který přivádí velké množství energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu (zejména v červeném zbarvení). Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc. Pročišťuje čakry, otvírá srdce, pomáhá překonávat tabu. Rozvíjí rozšířené vědomí, umí vyvolat vzpomínky na minulé životy.

LÉČIVÉ ÚČINKY:

Regeneruje organizmus, obnovuje ztracené síly, čistí krev, podporuje metabolizmus, pomáhá lepšímu vstřebávání minerálů a vitamínů, regeneruje DNA, příznivě působí na páteř, srdce a plíce.

 

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů

Barva: červená
Minerál: Granát
Velikost minerálu: 6mm
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení

×