Náramek Skarabeus s Rudrakshou a Holy Basil

RUDRAKSHA

Skarabeus byl ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a představoval znovuzrození neboli stále se opakující vzkříšení. Proto Egypťané vyráběli a stále vyrábějí mnoho amuletů s jeho podobou, kterým odjakživa lidé přikládali tajemnou moc.

375 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: LU BRACELET

Skarabeus byl ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a představoval znovuzrození neboli stále se opakující vzkříšení. Proto Egypťané vyráběli a stále vyrábějí mnoho amuletů s jeho podobou, kterým odjakživa lidé přikládali tajemnou moc. Přívěsek je vyroben z hrnčířské sádry.

Holy Basil, jinak taky Bazalka Posvátná je rostlina, které si v Ajurvédské medicíně už po staletí velmi cení. Její vlastnosti dokáží zahnat stres, posílit imunitu, porazit viry, posílit dýchací ústrojí a nebo léčit bolest.

Ať už člověka trápí duše nebo tělo, Holy Basil, v Indii známá pod názvem Tulsi je lékem! V Indii ji najdete růst v okolí hinduistických chrámů, čímž místní ještě více potvrzují důležitost této rostliny pro duši a spiritualitu celkově. Na internetu jsou běžně k dostání čaje z této byliny, my pro vás máme něco mnohem speciálnějšího - dřevo ze stonků Tulsi. A z něj ručně vyráběné korálky. Ať už tedy chcete sebe nebo někoho blízkého chránit před čímkoliv, bílé dřevo Tulsi je tu pro vás.

 

Barva: bílá
Minerál: Dřevo Tulsi
Velikost minerálu: 8mm
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení

×