Náramek Skarabeus se zeleným Aventurínem

Náramek Skarabeus se zeleným Aventurínem

Skarabeus byl ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a představoval znovuzrození neboli stále se opakující vzkříšení. Proto Egypťané vyráběli a stále vyrábějí mnoho amuletů s jeho podobou, kterým odjakživa lidé přikládali tajemnou moc.

495 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: LU BRACELET

Skarabeus byl ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a představoval znovuzrození neboli stále se opakující vzkříšení. Proto Egypťané vyráběli a stále vyrábějí mnoho amuletů s jeho podobou, kterým odjakživa lidé přikládali tajemnou moc. Přívěsek je vyroben z hrnčířské sádry.

VLASTNOSTI AVENTURÍNU:
Aventurín je kámen, ktorý velmi působí pozitivně na všechno, co má souvislost s majetkem a penězi. Navíc aventurín posiluje schopnosti, které jsou potřebné k řízení druhých lidí a k rozhodování. Dokáže nás vést zpět do minulosti, aby jsme našli důvody momentální nerovnováhy.


LÉČIVÉ ÚČINKY:
Aventurín je velmi nápomocný při problémech s řečí, s komunikací - pomáhá při koktavosti, při těžkých neurózách, díky tomu, že pomáhá pochopit problémy, které jsou na pozadí těchto vad. Podporuje kreativitu, vnímavost, spojuje citovou úroveň s rozumovou. Pomáhá jako úleva od zloby, při podrážděnosti.

 

Zdroj: J.P.Kreperát - Skrytá moc drahých kamenů

Barva: zelená
Minerál: Aventurín
Velikost minerálu: 8mm
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení