Časté dotazy

Jak pečovat o náramy?
Každý náramek LU BRACELET je tvořený ručně a převážně z přírodních a syntetických materiálů, proto je potřeba se k němu i tak chovat a pečovat o něj. Nejdůležitější je omezit styk s vodou. Přívěsky, Rudraksha, třásničky, ale i minerály a spojovací materiál ji snáší velice špatně, může časem dojít k poškození či ztrátě barev.

Vyžaduje Rudraksha speciální pěčí?
V zásadě ne. Je třeba si ale uvědomit, že Rudraksha je přírodní semínko a nedoporučujeme styk s vodou, chemikáliemi a nošení při nadměrném pocení, např. při sportu. Rudraksha může při nedodržení těchto rad změnit barvu, ztmavne nebo zašedne.

TIP: Pokud chcete, aby Vám Rudraksha vydržela co nejdéle v té nejlepší kondici, můžete jednou za měsíc semínka lehce potřít a následně prsty vetřít olivovým nebo kokosovým olejem, vyhněte se však ostatním komponentům a minerálům.

Jaká je velikost náramku a dá se změnit?
Všechny náramky LU BRACELET, není-li uvedeno jinak, vyrábíme v univerzílní dámské velikosti 18 - 18.5cm. Náramky v kategorii Pánské náramky pak ve velikosti 19.5-20cm. Pokud Vám tato velikost nevyhovuje, napište nám do poznámky o jaký jiný rozměr máte zájem, náramek individuálně upravíme. Dle obchodních podmínek ale na takto upravený náramek ztrácíte právo na vrácení zboží.

Jak zjistím velikost náramku aby mi seděl?
Nejjednodušší cesta je změřit si obvod ruky v místě kde nosíte náramky krejčovským metrem. Zde platí pravidlo, že lepší je mít náramek volnější než těsnější, aby Vás netlačil. Proto je lepší cca 1cm k obvodu ruky připočítat. Pokud nemáte krejčovský metr, můžete si pomoci provázkem a následně např. pravítkem.

Jak můžu zboží objednat a zaplatit?
Pro dopravu po České Republice a Slovensku si můžete vybrat mezi Českou (Slovenskou) Poštou, Uloženkou a DPD. Přes všechny přepravní služby lze platit dobírkou, nebo online při dokončení objednávky platební kartou. Navíc při objednávce nad 1000 Kč máte dopravu přes Poštu nebo Uloženku zcela zdarma.

Kdy zboží dostanu?
Pokud je zboží skladem (uvedeno v detailu), předáváme druhý den zásilku přepravci, ten zpravidla doručuje následující pracovní den zásilku Vám. Máte-li požadavky na individuální úpravu náramku, může se předání dopravci pozdržet o cca 2-3 dny.

Jak upravit velikost Luckies náramků?
Je to jednoduché, podívejte se na video :)

 

 

 

Máte jiný dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení